WARSZTATY DJSKIE

FT. KEBS / FALCON1
Ci goście to absolutna czołówka w swoim fachu. Przekonacie się o tym podczas warsztatów, po których będziecie już dobrze wiedzieć, o co chodzi z tymi cutami czy pitchami.
O WARSZTATACH

Obaj panowie, którzy na co dzień tworzą ekipę SPINLAB DJ SCHOOL, pokażą wam, jak zbudować porządny, imprezowy set, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe, bo za konsoletą jak w dobrym horrorze: napięcie musi być przez cały czas.

Falcon1 może pochwalić się pięcioma tytułami Mistrza Polski IDA oraz zwycięstwem bitwy didżejskiej CutFest w Los Angeles. Z kolei Kebs supportował takich gigantów amerykańskiej sceny jak Public Enemy, DJ Premier czy Pete Rock, był też koncertowym didżejem Sokoła, O.S.T.R.-ego, Grammatika czy Hadesa. Przyznacie chyba, że jest się od kogo uczyć.


Jak dostać się na ich warsztaty? Podeślijcie linki do trzech kawałków, które mają waszym zdaniem utworzyć set tyleż krótki, ile idealny. Oczywiście musicie też uzasadnić, dlaczego wybraliście akurat te tracki. A potem czeka was wiele godzin ciężkiej, ale i satysfakcjonującej pracy pod okiem Falcona1 i Kebsa. Na zgłoszenia czekamy do 27 maja do godziny 12:00.

KALENDARZ WARSZTATÓW

Warsztaty składają się na cykl 4 spotkań.

04/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

11/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

18/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

25/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

Zgłoszenie

Wyślij zgłoszenie

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
ZOBACZ INNE WARSZTATY

Zapoznaj się z innymi warsztatami

Warsztaty foto ft. Karol Grygoruk

Jeden z najważniejszych fotografów młodego pokolenia wprowadzi was w świat fotografii… i powie, jak robić doskonałe zdjęcia. Po prostu.

Warsztaty design ft. Bartek Walczuk

Projektant, który w swojej karierze współpracował z wieloma prestiżowymi markami. Na warsztatach podzieli się z wami swoim doświadczeniem.

Warsztaty video ft.
Filip Skrońc

Odpowiadał za dziesiątki projektów filmowych i fotograficznych, a podczas warsztatów dowiecie się, jak opowiedzieć komuś historię poprzez udany montaż.