WARSZTATY DJSKIE

FT. FALCON1 / KEBS

Ci goście to absolutna czołówka w swoim fachu. Przekonacie się o tym podczas warsztatów, po których będziecie już dobrze wiedzieć, o co chodzi z tymi cutami czy pitchami.

O WARSZTATACH

Obaj panowie, którzy na co dzień tworzą ekipę SPINLAB DJ SCHOOL, pokażą wam jak zbudować porządny, imprezowy set, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe, bo za konsoletą jak w dobrym horrorze: napięcie musi być przez cały czas.

Falcon1 może pochwalić się pięcioma tytułami Mistrza Polski IDA oraz zwycięstwem bitwy didżejskiej CutFest w Los Angeles. Z kolei Kebs supportował takich gigantów amerykańskiej sceny jak Public Enemy, DJ Premier czy Pete Rock, był też koncertowym didżejem Sokoła, O.S.T.R.-ego, Grammatika czy Hadesa.

Na warsztatach DJ-skich z ekipą SPINLAB DJ SCHOOL (FALCON1 & DJ KEBS) skupimy się przede wszystkim na budowie DJ-skiego seta. Jak dostać się na warsztaty? Wybierz 3 utwory - pierwszy jest tym, który rozpocznie Twój set. Następnie taki, który będzie mocno charakteryzował jego środkową część, a trzeci to ten, który będzie wieńczył Twój występ. W zgłoszeniu do każdego z tych utworów podaj link (YouTube, Spotify, Soundcloud itd.) oraz w krótkim opisie uzasadnij swój wybór (czyli napisz, co akurat sprawia, że dany utwór zagrasz w danym miejscu). Na warsztatach będziemy pracowali nad Waszymi setami, które na samym końcu zagracie na imprezie wieńczącej projekt.

Na zgłoszenia czekamy do 28 maja do godziny 18:00.

KALENDARZ WARSZTATÓW

Warsztaty składają się na cykl 4 spotkań

04/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

11/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

18/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

25/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

Zgłoszenie

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, dziękujemy!

ZOBACZ INNE WARSZTATY

Zapoznaj się z innymi warsztatami

Warsztaty design ft. Bartek Walczuk

Projektant, który w swojej karierze współpracował z wieloma prestiżowymi markami. Na warsztatach podzieli się z wami swoim doświadczeniem.

Warsztaty foto ft. Karol Grygoruk

Jeden z najważniejszych fotografów młodego pokolenia wprowadzi was w świat fotografii… i powie, jak robić doskonałe zdjęcia. Po prostu.

Warsztaty video ft.
Filip Skrońc

Odpowiadał za dziesiątki projektów filmowych i fotograficznych, a podczas warsztatów dowiecie się, jak opowiedzieć komuś historię poprzez udany montaż.