WARSZTATY FOTO

FT. KAROL GRYGORUK

Jeden z najważniejszych fotografów młodego pokolenia wprowadzi was w świat fotografii… i powie, jak robić doskonałe zdjęcia. Po prostu.

O WARSZTATACH

Karola Grygoruka kojarzycie z licznych sesji dla magazynu newonce.paper. Oczywiście byłoby niemiłym zgrzytem, gdybyśmy w tym jednym zdaniu podsumowali jego karierę, bo Karol to jeden z najbardziej uznanych i rozchwytywanych fotografów młodego pokolenia.Tworzył sesje komercyjne, pracował z wieloma organizacjami pozarządowymi, jest też autorem cyklu I LOVE YOU DAD, ukazującego relacje władzy i społeczeństwa w Tajlandii. Oraz wykładowcą Akademii Fotografii.

Jak pracować nad cyklem fotograficznym? Czym jest narracja w fotografii? Jak skutecznie edytować zdjęcia? Na te i wiele innych pytań spróbujemy porozmawiać w trakcie warsztatów skierowanych do fotografek i fotografów, zajmujących się zarówno fotografią reklamową, modową jak i dokumentalną.

Aby się tam dostać, wystarczy wysłać swoje portfolio oraz 20-30 zdjęć, tworzących autorski cykl, do 28 maja do godziny 18:00.

KALENDARZ WARSZTATÓW

Warsztaty składają się na cykl 4 spotkań

03/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

10/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

17/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

24/06

Godzina: 18:00
Lokalizacja: Nowy Świat 6/12
Czas trwania: 2h

Zgłoszenie

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, dziękujemy!

ZOBACZ INNE WARSZTATY

Zapoznaj się z innymi warsztatami

Warsztaty design ft. Bartek Walczuk

Projektant, który w swojej karierze współpracował z wieloma prestiżowymi markami. Na warsztatach podzieli się z wami swoim doświadczeniem.

Warsztaty DJskie ft. Falcon1 / Kebs

Ci goście to absolutna czołówka w swoim fachu. Przekonacie się o tym podczas warsztatów, po których będziecie już dobrze wiedzieć, o co chodzi z tymi cutami czy pitchami.

Warsztaty video ft.
Filip Skrońc

Odpowiadał za dziesiątki projektów filmowych i fotograficznych, a podczas warsztatów dowiecie się, jak opowiedzieć komuś historię poprzez udany montaż.